Розклад занять

  • Уроки відсутні

Логіка 5-6 років

Додаткова освіта для дітей 5-6 років в Дарницькому районі. Логіка.

Шукайте цікаві додаткові уроки для дітей в Дарницькому районі і ніяк не можете знайти потрібний клуб? Клуб Робототехники Kids&Robots в Києві - це якісне додаткову освіту для дітей, цікаві уроки, грамотні вчителі та гарний настрій. Для дітей віком 5-6 років ми підготували курс захоплюючих занять "Логіка".

Мета цього курсу - допомогти дитині освоїти базові математичні знання, навчити аналізувати і вирішувати нескладні завдання і розвивати різні види пам'яті. Відвідавши всього кілька уроків Ви зможете по достоїнству оцінити додаткові заняття в Дарницькому районі, побачите наскільки стрімко змінюється Ваш малюк, як тепер легко він вирішує прості завдання, будує логічні ланцюжки, без праці розуміє завдання, поставлене перед ним і що найголовніше повністю самостійно вирішує її і обґрунтовує своє рішення.

Протягом всього курсу додаткових уроків Логіки у Києві малюки освоять усний рахунок, навчаться лаконічно висловлювати свої думки і ознайомляться з численними математичними термінами.

На нашу думку цей курс стане ідеальною підготовкою для майбутніх першокласників. Додаткові розвиваючі уроки Логіки розвивають в дітях такі якості, як цілеспрямованість, працездатність вчать концентрувати увагу, чути і розуміти вчителя. Всі ці якості є запорукою успіху дитини, адже вивчити шкільну програму можна завжди, а от навчитися бути цілеспрямованим і працездатним набагато складніше. Ці навички треба намагатися прищеплювати вже з дитинства.

Уроки Логіки створюють ідеальні умови для розвитку дитячої технічної творчості, розвивають творчий потенціал, інженерні навички, значно підвищують самооцінку дитини, а як ми знаємо розвиток самооцінки - перша сходинка в становленні Особистості.

Всі уроки побудовані так, щоб йдучи дитина не була знесилений, а виходив з кабінету з новими знаннями і бажанням повернутися назад.

Записуйтеся до нас на уроки Логіки в Києві - Клуб Робототехники Kids&Robots чекає кожного.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.