ua 096 801-51-98

Розклад занять

  • Уроки відсутні

Програмування Minecraft

Програмування Minecraft в Клубі Робототехніки Kids&Robots у Дарницькому районі.
Для пізнання світу, набуття нових знань про науки, космічний простір, життя стародавніх людей та їхню історію, була створена освітня версія гри Minecraft. Це приголомшлива пригода та подорож, яку діти можуть зробити віртуально.
Подача інформації відбувається в інтерактивній, гейміфікованій формі. Ця гра ідеально підходить для початку вивчення програмування на Python, одній з найпопулярніших мов програмування. Чоловічки з Майнкрафта проходять небезпечні випробування, беруть участь в археологічних розкопках, запобігають ядерній катастрофі, беруть участь у геологічних експедиціях та літають на інші планети сусідніх Галактик. Захоплюючі заняття не просто розвага, на уроках діти розширюють світогляд, отримують знання з різних сфер науки і природи, під цікавим кутом дивляться на геометрію та математику, віртуально беруть участь у хімічних та фізичних дослідах.
Для батьків це безперечно радісна подія - діти не просто грають, а пізнають світ і одночасно вчаться писати код. Ця програма розрахована на дітей віком від 8-10 років.
 
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.