Розклад занять

Прикладна механіка. 7-10 років

Технічна освіта для дітей 7-10 років в Приморському районі. Прикладна Механіка.

У 21 столітті технічна освіта є одним з найбільш пріоритетних напрямків не тільки для дорослих, але і для дітей. Кожен день нас оточують безліч різних механізмів, які вимагають розуміння того як вони влаштовані, а деякі - і регулярного обслуговування. І навіть якщо дитина не захоче пов'язувати свою долю з технічною сферою, знання в цій області завжди будуть пріоритетом на будь-якій роботі (полагодити принтер, розібратися з несправністю оргтехніки, ПК і не тільки).
 
Для того, щоб показати хлопцям як влаштовані різні механізми, ми створили спеціальний курс, спрямований на розвиток технічних здібностей у дітей шкільного віку - Прикладна Механіка.
 
Механіка - розділ фізики, наука, що вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними, а простіше кажучи – принципи будови машин і механізмів.
 
Чому ж вчить курс технічної освіти для дітей в Приморському районі - Прикладна Механіка?
 
На заняттях з механіки юні інженери знайомляться з широким асортиментом серії деталей Technic – всесвітньо відомого конструктора. Саме деталі цієї серії дозволяють моделювати різноманітні механізми: машинки на радіоуправлінні, підйомні крани, фунікулери, багатоступінчасті автоматичні коробки передач і не тільки.
 
На уроках діти навчаються за набором, у який входять самі деталі конструктора, батареї, різноманітні мотори. Мотор обирається залежно від складності майбутнього механізму, а пульт дистанційного керування дозволяє оживити механізм і зробити урок ще більш захоплюючим. Пульт – не сама значуща деталь в наборі, але, однозначно, найцікавіша, адже саме він зможе допомогти дітям влаштувати змагання механізмів.
 
Протягом року діти познайомляться з:
 
- різними видами механічних передач;
- фізичними явищами, що впливають на працездатність механізму в реальному житті;
- оточуючими нас машинами і механізмами: механізми, які працюють на стиснутому повітрі, верстати, канатні дороги, гусеничний транспорт, літаки, мотоцикли та ін.
 
Знайомте дітей зі світом технічних наук разом з Kids & Robots в Приморському районі.

Наша адреса: м. Одеса,
вул. Базарна, 33.

Записатися можна за телефонами: 093-875-85-00, 095-875-85-00
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsCentr/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.