Розклад занять

Механіка. Основи 5-6 років

Куди піти вчитися дітям 5-6 років. Механіка. Основи в Приморському районі
 
Шукаєте цікаві уроки для дітей дошкільного віку або не знаєте чим зайняти дітей, щоб відвернути від електронних пристроїв? Тоді записуйтеся на уроки для дітей в Приморському районі - Механіка. Основи.
 
Курс Механіка. Основи для дітей 5-6 років - це другий ступінь в освоєнні механіки. На уроках діти більш детально заглиблюються у вивчення механізмів, що рухаються, і будують механізми, оснащені моторами і джерелом живлення. На своєму прикладі механізм показує юним інженерам де в нашому житті зустрічається механіка, яким чином відбувається передача енергії, і що впливає на роботу різних механічних пристроїв.
 
Однак основи механіки – це не тільки знайомство з різними механічними пристроями і фізичними явищами. Кожен новий урок малюки розвиватимуть безліч навичок, які в майбутньому допоможуть їм легко адаптуватися в школі і не тільки. Навички, які діти будуть розвивати на уроках механіки:
 
 
Також маленькі інженери не будуть боятися експериментувати, проявляти ініціативу, допускати помилки, освоять усну лічбу, навчаться грамотно говорити, застосовуючи в своїх фразах технічну термінологію і не тільки. Всі ці навички та вміння вони придбають, створюючи унікальні механізми і роблячи свої перші кроки в освоєнні технічних наук.
 
Надалі, учні курсу Механіка. Основи зможуть перейти до складнішого курсу - робототехніка WEDO, на якому продовжать розвивати свої знання.
 
Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку.
 
Наша адреса: Одеса,
вул. Базарна, 33.

Записуйтесь за телефонами:
093-875-85-00, 095-875-85-00
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsCentr/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.