Розклад занять

Робототехніка Mindstorms EV3 2 рівень 8-12 років

IT освіта для дітей 8-15 років в Одесі. Робототехніка Mindstorms 2 рівень.
 
21 століття - століття технологій, які швидко розвиваються, та які повинні вивчати не тільки дорослі, а і діти різного віку. Якщо ви хочете, щоб юні інженери йшли в ногу із часом, легко розбиралися в таких науках як інженерія, робототехніка, програмування, інформатика і математика, тоді Вам точно варто записатися на курси IT для дітей в Одесі від Kids & Robots на Успенській.
 
Робототехніка Mindstorms 2 рівня - це курс, на який переходять хлопці, які пройшли перший рівень. На уроках Робототехніки MINDSTORMS 2 рівня хлопці ще більше заглиблюються в моделювання та програмування своїх роботів, продовжують розвивати свої навички в області моделювання і програмування.
 
На уроках діти навчаться взаємодіяти з досить потужним середовищем програмування, писати більш складні алгоритми, збирати і моделювати механізми будь-якої складності. Однак Робототехніка Mindstorms - це не тільки технічні вміння. На кожному уроці юні інженери розвивають навички критичного мислення, вміння працювати в колективі, навчаються відстоювати свою точку зору, виявляти креативність і не боятися допускати помилки.
 
Якщо Ваша дитина зацікавлена IT технологіями, хоче розвиватися у цьому напрямку і не хоче слухати нудні лекції, тоді цей курс стане для неї ідеальною початковою базою.
Наша адреса: Одеса, вулиця Успенська, 99
Записатися можна за телефонами: 093-875-85-00, 095-875-85-00
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: www.facebook.com/Yspenskaia/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center

Чекаємо з нетерпінням всіх дітей в мережі Клубів Робототехники Kids & Robots на Успенській!
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.