Розклад занять

Робототехніка Mindstorms EV3 8-12 років

Початкове програмування для дітей 8-12 років в Одесі. робототехніка Mindstorms
 
Одна з найголовніших проблем 21 століття - залежність від електронних пристроїв. І якщо всього 10 років тому до цієї залежності були схильні тільки дорослі, то на даний момент складно знайти дитину, яка не знає як користуватися телефоном, і яка не грає хоча б в одну гру. Багато батьків намагаються боротися з цією проблемою різноманітними методами: заборони, обмеження або просто ховають телефони подалі від очей дітей. Ми ж в свою чергу вважаємо, що найефективніший спосіб побороти бажання дитини сидіти з гаджетом протягом усього часу - показати йому, що потенціал будь-якого гаджета величезний і не обмежується лише іграми. Спеціально для цієї мети був розроблений курс початкового програмування для дітей в Одесі - Робототехніка Midstorms.
 
Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва. Робототехніка тісно пов'язана з такими дисциплінами як електроніка, механіка, інформатика.
 
Курс Робототехніки Mindstorms - це заняття, на яких діти навчаться застосовувати досить серйозну робототехнічну платформу. Платформа дозволяє моделювати і програмувати справжніх роботів будь-якої складності. Кожне заняття юних інженерів проходить на основі спеціалізованого набору, що включає в себе три сервомотора, датчики і мікроконтролер, який відповідає за роботу механізму. Завдяки взаємодії з набором EV3, хлопці навчаться створювати справжніх роботів, починаючи від простих роботів сміттярів і закінчуючи фунікулерами.
 
Досить часто нам ставлять запитання: "Хто програмує роботів?", забуваючи про те, що наша мета полягає в тому, щоб навчити дітей виконувати всі поставлені перед ними завдання самостійно. Тому відповідь на це питання дуже проста - всі дії без винятку учні виконуватимуть самостійно, без допомоги викладача (збірка, написання програми, тестування). Якщо раптом їм щось буде незрозуміло, вчитель завжди допоможе і підкаже як вирішити проблему, що склалася, але програмувати або збирати роботів діти будуть самостійно.
 
Хочете перетворити захоплення у справжнє хобі, яке в майбутньому може перерости в повноцінну професію? Тоді швидше записуйтеся на уроки і вивчайте світ технічних наук разом з нами.
 

Наша адреса: м. Одеса,
вул. Базарна, 33.

Записуйтесь за телефонами:
093-875-85-00, 095-875-85-00 (Viber).
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsCentr
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.