Розклад занять

Робототехніка WeDo 6-8 років

Початкова Робототехніка WEDO для дітей 6-8 років в Приморському районі
На нашу думку, знайомити дітей зі світом робототехніки ніколи не буває рано. Саме тому учні нашого клубу починають робити свої перші кроки в освоєнні робототехніки з 6 років. Багато батьків сумніваються чи варто приступати до вивчення робототехніки в такому ранньому віці, але з упевненістю можемо сказати - так, варто! Вивчення робототехніки допомагає дітям краще зрозуміти навколишній світ, вчить їх мислити творчо, проявляти ініціативу, працювати в команді і не боятися помилок.
 
Робототехніка - наука, що вивчає розробку автоматизованих технічних систем. Або, якщо висловитися простими словами, наука, яка вчить роботів виконувати поставлені команди і виконувати прописані алгоритми.
 
Курс Робототехніки WEDO - це заняття для дітей, які раніше ніколи не стикалися з робототехнікою. Початкова робототехніка WEDO в Приморському районі допомагає дітям ранніх вікових груп вивчати основи механіки, принципи роботи механізмів, датчиків, знайомить з основами алгоритмізації і різними законами фізики. На уроках діти будують своїх перших роботів за допомогою спеціального набору. Набір включає в себе велику різноманітність деталей, датчик руху і багатопозиційний датчик нахилу, а також мікроконтролери. Мікроконтролери відповідають за працездатність механізму і його зв'язок з комп'ютером, на кожному з яких встановлена ​​спеціалізована програма, в якій діти пишуть свої перші алгоритми. Називати це програмуванням в повному сенсі цього слова поки складно, але в майбутньому досвід написання алгоритмів допоможе дітям перейти на більш високий курс - Робототехніки Mindstorms і продовжити освоювати основи алгоритмізації.

Курс складається з 36 взаємопов'язаних між собою занять. Кожен новий урок - це робот, який на своєму прикладі допомагає дітям вивчати механічні поняття, фізичні явища і різноманітні прийоми програмування.
 
Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку.
 
Наша адреса: Одеса, вул. Пушкінська, 8
Записуйтесь за телефонами: 093-875-85-00, 095-875-85-00
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsCentr/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.