Розклад занять

Механіка. Основи 4-5 років

Ранній розвиток дітей від 4 років в Приморському районі. Механіка. Основи
Курс Механіка. Основи для дітей від 4 років - це нова унікальна програма, яка не має аналогів. Мета курсу - допомогти дітям найбільш ранніх вікових груп розвинути технічний творчий потенціал, уяву, мислення, соціальні та інженерні навички. Інженерія допомагає малюкам ближче познайомитись з оточуючими механізмами, вчить створювати механічні конструкції, на основі яких дитина детально вивчає будову механізму і фізичні явища, що впливають на його працездатність.
 
Не лякайтеся таких слів як фізика, механіка або механічні явища, ніхто не буде вантажити малюків складними для їх сприйняття термінами. Програма розроблена виходячи з умінь і навичок дітей 4 років, всі терміни подаються в ігровій формі і детально розглядаються на прикладі побудованого механізму.
 
Курс занять раннього розвитку для дітей в Приморському районі складається з 36 пов'язаних між собою уроків. Кожен новий урок - це рухомий механізм, на основі якого вчитель з дітьми розглядає його будову і призначення в реальному світі. Починаючи з простих механізмів, діти потроху занурюються у світ технічних наук, захоплюються процесом створення моделей, діти розвивають уважність, пам'ять, логіку, аналітичний склад розуму, дрібну моторику, пам'ять, усна лічба, креативність, навчаються проявляти ініціативу, працювати в команді і експериментувати.
 
Всі навички, які діти будуть розвивати протягом курсу, будуть позитивно позначатися на розвитку Особистості, а як ми з вами знаємо, гармонійний розвиток Особистості є найважливішим фактором у досягненні будь-яких результатів. Чим більше дитина впевнена у собі, тим легше вона досягає високих результатів у будь-яких починаннях. Після завершення курсу дитині буде легше адаптуватися в школі і влитися у процес навчання. Ніяких труднощів або страху у дитини не викликатимуть і контрольні, адже вона вже встигне зрозуміти – помилки легко виправляються, головне – сконцентруватися на поставленому завданні.
 
Записуйтеся на заняття і знайомте дітей зі світом технічних наук з самого раннього віку.
Наша адреса: Одеса, вулиця Успенська, 99
Записатися можна за телефонами: 093-875-85-00, 095-875-85-00
 
Сторінка для запису:
kidsandrobots.com/Centr
Сторінка в facebook: www.facebook.com/Yspenskaia/
Сторінка в instagram: instagram.com/kidsandrobots_center
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.