Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Mindstorms

Уроки Робототехніки для дітей 8-15 років в Чорноморську. Робототехніка Mindstorms. Конструювання - це завжди цікаво, а якщо поєднати конструювання роботів з можливістю їх оживити, тоді будь-який урок стане не просто цікавим, а найцікавішим уроком в клубі. Клуб Робототехніки Kids&Robots в Чорноморську завжди проводить тільки захоплюючі уроки. Одним з таких курсів є курс "Робототехніка Mindstorms". Уроки Робототехніки спрямовані на дітей віком від 8 до 15 років. Курс познайомить хлопців з багатьма абсолютно новими неймовірно цікавими речами, навчить самостійно збирати і програмувати роботів. 
Що таке Робототехніка? Робототехніка - прикладна наука, яка тісно пов'язана з інформатикою, електронікою і механікою. Робототехніка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є однією з найважливіших складових технічних основ інтенсифікації виробництва. Робототехніка EV3 - це цікавий курс занять, який занурить дітей у вивчення потужної робототехнічної платформи, що дозволяє моделювати і програмувати справжніх роботів. Заняття Робототехніки для дітей проходять на основі наступного набору:
У набір входить безліч цікавих деталей, які дозволять створити безліч механічних вузлів, сервомотори або як їх ще можна назвати по-іншому - м'язи, різні датчики і мікроконтролер - мозок нашого майбутнього робота. Зібравши всі деталі разом, діти отримають повністю автономного робота. Мікроконтролери, датчики, сервомотори, що входять в комплекти:
У чому ж відмінність між Робототехнікою Wedo і Робототехнікою Mindstorms? Головна відмінність між ними в тому, що Робототехніка Mindstorms дозволяє дітям проявити технічні творчі здібності в самостійній збірці. Все це завдяки тому, що програма не має якогось певного шаблону. Звичайно, ніхто не відміняв план курсу, кожен урок діти будуть вивчати нові цікаві теми, але в силу ще зовсім юного віку їм дають більше свободи для вирішення механічних завдань і завдань з програмування. Питання, яке задає кожен батько, приводячи дитину до нас в клуб: Хто ж програмує робота? - відповідь на питання дуже проста, діти. Адже мета курсу навчити дітей самостійно програмувати роботів, а не виконувати роботу за них. Програмування роботів відбувається в спеціалізованому програмному середовищі:
Додаткова інформація по тел.0 800 307 377.
Мережа Клубів Робототехніки Kids&Robots - з нами ніколи не буває нудно.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.