Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Логіка

Уроки для дітей 4-5 РОКІВ в Чорноморську. ЛОГІКА

Всі ми з Вами знаємо, наскільки важливу роль в житті людини відіграє така наука, як "Логіка". Усі батьки хочуть, щоб їхня дитина вміла мислити логічно, робити вірні висновки і легко пояснювати свою точку зору. Але дитина - це поки що, маленька людина, яка не завжди здатна сконцентруватися на поставленому завданні, легко відволікається і втрачає інтерес до домашніх уроків. Коли дитині стає нудно займатися вдома, на допомогу батькам приходять уроки для дітей в Чорноморську "Основи логіки".
Курс занять для дітей в Чорноморську "Основи логіки" спрямований на дітей віком від 4 років і старше. Курс "Основи логіки" сприяє розвитку багатьох навичок, які в майбутньому обов'язково стануть в нагоді малюкам. Відвідуючи уроки розвитку для дітей в Чорноморську, діти навчаться: І це тільки мала частина навичок, які освоять діти, які відвідують заняття розвитку в Чорноморську "Основи логіки".
Мета даного курсу - навчити дітей порівнювати наявну інформацію, аналізувати і відстоювати свою точку зору, наводячи при цьому вагомі аргументи.
Заняття в мережі Клубів Робототехники Kids & Robots створять Вашим малюкам комфортні умови для розвитку творчого інтелекту, технічної творчості, будуть прищеплювати любов до точних наук, що, безсумнівно, буде величезним плюсом в школі.
Збираючи веселі картинки, конструюючи різні фігури або цифри - малюк буде пізнавати світ зовсім з нового для нього боку, радіти своїм успіхам, що обов'язково позначиться на його самооцінці в кращу сторону і відкриє нові грані для розвитку Особистості.
Записуйтеся на уроки мережі Клубів Робототехники "Kids & Robots". Будемо розвивати дітей Разом.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.