Розклад занять

  • Уроки відсутні

6-8 років. Робототехніка Wedo

Клуб Робототехники для дітей 6-8 років в Чорноморську. Робототехніка Wedo.
Ваші діти нудьгують вдома і не знають, чим себе зайняти? Тоді записуйте їх на уроки Робототехніки в мережі Клубів Робототехніки Kids&Robots. Курс "Робототехніка Wedo" ідеально підійде дітям від 6-8 років. Програма курсу націлена на всебічний розвиток дітей, тому на уроках ніколи не буває нудно.
А тепер давайте дізнаємося - що ж таке Робототехніка для дітей, і яку користь принесуть уроки робототехніки.
Робототехніка - наука, що займається розробкою автоматизованих технічних систем. Простіше кажучи - наука, яка займається вивченням роботи роботів і принципами їх влаштування.
Курс занять для дітей "Робототехніка Wedo" з раннього віку знайомить дітей з основами механіки, алгоритмами і принципами роботи датчиків.
Як проходить навчання на уроках робототехніки?
Навчання проходить на основі наступного набору:
WeDo-set-45300.0(3).jpg

У набір включені різні деталі. Серед них можна знайти не тільки звичайні деталі, але і датчик руху і нахилу. Датчик нахилу - "багатопозиційний". На уроках діти детально його вивчать і дізнаються для чого необхідний датчик нахилу. Також в набір входять мікроконтролери або якщо говорити простою мовою "Мізки". Мікроконтролери необхідні для з'єднання з комп'ютером. У ньому діти пишуть свої найперші в житті алгоритми. Якщо діти цікавляться основами програмування, тоді робототехніка буде для них ще цікавішою.
Мотори виглядають наступним чином (на уроках діти найчастіше використовують два мотора):
WeD0-motor-45303.3(2).jpg
Датчик руху:
WeDo--atchik-dvizheniya.0(2).jpg
Датчик нахилу:
WeDo--atchik-naklona(2).jpg
Курс складається з 36 уроків. Кожен урок буде відкривати для дітей нові незвідані грані: На кожному занятті, діти будуть конструювати і програмувати роботів. В кінці кожного уроку вони зможуть побачити результат своєї праці - роботів, а точніше механізм, що включає в себе датчики, які виконують всі дії, відповідно до написаної програми. Кожну програму повністю самостійно пишуть діти, а ми їм з радістю в цьому допомагаємо.
Мережа клубів Робототехники Kids & Robots - з нами ніколи не буває нудно.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.