Розклад занять

  • Уроки відсутні

3-4 года. Конструювання

Уроки розвитку для дітей 3-4 років в Аркадії. Конструювання.

Не буває нічого цікавішого для малюків дошкільного віку, ніж перші розвиваючі уроки в Аркадії. Саме на перших уроках діти вчаться взаємодіяти з іншими дітьми, отримують свої перші знання і звичайно ж не варто забувати про те, що уроки розвитку для дітей в Аркадії прищеплюють любов до навчання вже з самого раннього віку.
Але як же вибрати відповідні уроки розвитку в Аркадії, щоб дитина не втратив інтересу до навчання? Все просто, записуйтеся на уроки Конструювання в Аркадії.

Курс конструювання стане ідеальним першим уроком для дітей від 3-4 років. Чому саме цей урок? Уроки Конструювання в Аркадії цілком спрямовані на підтримку і розвиток природної допитливості дітей, даючи при цьому відповіді на багато питань, які виникають у них в такому юному віці.

Конструювання також відповідає за розвиток дрібної моторики, творчих навичок і потенціалу, мови, посидючості, концентрації уваги, розкриваючи в малюків абсолютно нові грані. Всі уроки Конструювання для дітей в Аркадії проходять виключно в ігровій формі. Така форма навчання вибрана не просто так. Саме граючись діти легко засвоюють і найголовніше запам'ятовують інформацію, яку до них доносить учитель.

Що будуть робити діти на уроках конструювання?

Протягом навчального року діти освоять конструювання (основа інженерних наук). Кожен урок буде присвячений новій темі, під час вивчення якої дітям треба буде збирати різних птахів, тварин, транспорт, а також яскраві мозаїчні картинки.

На заняттях діти вчаться взаємодіяти з однолітками і відповідати по черзі. Кожен наступний відповідь малюка буде ставати все більш розгорнутим і осмисленим.

Записуйтеся на уроки Конструювання в Клубі Робототехники Kids& Robots і вивчайте захоплюючий світ конструювання разом з нами.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.