1 липня 2018 року відбулося відкриття Клубу Робототехніки Kids&Robots в Аркадії і з тих пір, кожен день, ми не перестаємо знайомити дітей із захоплюючим світом технічних наук. Відкриття клубу випало на самий розпал літа, тому наш навчальний рік почався дещо не стандартно. Після дня відкритих дверей дітей чекали не уроки робототехніки та механіки, а захоплюючий літній табір денного перебування.

Слідом за табором наспів ще один навчальний рік, Family Day для співробітників Альфа - Банку, день відкритих дверей, змагання з робофутболу і перша участь у фестивалі Kids&Robots. Незважаючи на те, що юні інженери нашого клубу лише приступили до занять, це їм ніяк не завадило домогтися високих оцінок і показати найвищі результати командної роботи. Попереду нас чекають не менш захоплюючі заходи і довгоочікуваний RoboCamp.

Чому батьки вибирають Kids & Robots?

Кожен курс - це індивідуально розроблені навчальні заняття, що розповідають дітям, наскільки цікавий і безмежний наш світ. На додаткових заняттях малюки освоять усний рахунок, навчаться вирішувати нескладні приклади і логічні задачки, збирати об'ємні фігури і не тільки, а старші хлопці будуть освоювати вже більш складні науки, такі як: робототехніка, механіка, програмування, фізика, інженерія. Кожен новий урок діти будуть конструювати різні фігури, збирати і програмувати роботів, створювати унікальні механізми з нуля, знайомитися з їх будовою і призначенням в навколишньому світі. Протягом всього курсу діти будуть розвивати безліч навичок: посидючість, комунікабельність, впевненість в собі, уява, уважність, дрібну моторику, усний рахунок, мова, умінням мислити і тд.

Курси для дітей Kids&Robots в Аркадії:

- Ранній розвиток: Конструювання 3-5 років, Логіка 4-6 років, Основи Механіки 4-6 років.
- Початкова робототехніка WEDO для дітей від 6 років.
- Технічна освіта для дітей від 7 років. Механіка Technic Club.
- Початкове програмування для дітей від 8 років. Робототехніка Mindstorms.

Хочете прищепити дітям любов до технічних наук і виростити всебічно розвинену Особистість? Записуйтеся на уроки розвитку для дітей від 4 до 15 років в Аркадії:

Одеса. Світлий провулок 13 а

0 800 307 377 (безкоштовно з усіх телефонів)
095 083 00 18
097 191 03 07
063 424 89 19

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/arkadiya
Сторінка в соціальних мережах: facebook.com/kidsandRobotsvArcadii/
instagram: kidsandrobots_arckadiya

До зустрічей в Клубі Робототехники Kids&Robots в Аркадії.