Розклад занять

  • Уроки відсутні

6-7 років. Робототехніка WeDo

Клуб Робототехніки для дітей 6-7 років в Аркадії. Робототехніка Wedo в Аркадії

Хочете, щоб діти освоювали професії майбутнього починаючи з самого раннього віку? Тоді записуйтеся до нас на уроки робототехніки WEDO в Аркадії. Уроки робототехніки WEDO дозволяють дітям з 7 років почати вивчати такі складні науки, як робототехніка, основи механіки і програмування. Але не варто забувати про те, що курс занять WEDO - це початкова робототехніка, діти тільки починають вивчати ази робототехніки, тому програмуванням в повній мірі цього слова поки складно назвати.

На уроках діти дізнаються про такі явища, як коливання, обертання, їзда, важіль і тд. Навчаться конструювати підйомний кран, автомобіль, канатну дорогу і безліч інших цікавих механізмів.

Всі уроки проходять на основі спеціалізованого набору. Набор включає в себе різні деталі, серед яких можна зустріти деталі, з якими діти ще ніколи не стикалися: мікроконтролери, або як їх ще можна назвати по іншому - мізки, саме мікроконтролери і будуть зв'язувати механізм з комп'ютером, датчик руху і нахилу (багатопозиційний) , мотор (на наших уроках ми застосовуємо 2 мотора).

В кінці кожного уроку механізми, сконструйовані дітьми оживуть у дітей в руках. Механізм, забезпечений датчиками, буде виконувати всі дії відповідно до програми. Всі функції будуть написані дітьми самостійно, а ми в свою чергу допоможемо їм в освоєнні цієї нелегкої науки.

Записуйтеся до нас на уроки Робототехники WEDO в Аркадії
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.