Розклад занять

  • Уроки відсутні

7-9 років. Скретч

Як можна переконати дитину в тому, що програмування-це не нудно і важко, а весело, цікаво? Ознайомити її з мовою програмування Скретч, яка була створена спеціально для дітей, які абсолютно не мають ніяких навичок в програмуванні.

Курс Скретч знайомить юних програмістів з основами програмування шляхом створення мультиків, листівок, анімацій, власних ігор. І все це у вигляді захоплюючої гри. Будь-яка дитина, яка вміє писати і читати, а також бажання творити, впорається із завданням. Сам процес ідентичний збору конструктора, такі ж принципи збору. За допомогою даної платформи діти грають зі спрайтами і блоками, розташовуючи їх в певному порядку, тим самим розвивають алгоритмічне мислення.

Незважаючи на те, що Скретч був заснований з метою розваги, проекти створені при її допомоги виглядають досить професійно і служать основою вивчення програмування в майбутньому.

За час занять на курсі діти можуть стати автором своєї власної гри, мультфільму, а також оформити будь-який навчальний проект для школи, презентацію.

Даний курс передбачає застосування математики, тригонометрії, фізики. Ось так в ігровій формі, діти знайомляться з дисциплінами, які часто в школі вчити не подобається.

Також при створенні мультфільмів, дітям подобається бути сучасними і вони озвучують слова своїх героїв на англійській мові, що є додатковим бонусом.

По закінченню курсу діти отримують поняття про геометричні конструкції, отримають навички логічно і систематично мислити, стануть посидющими, придбають однодумців, зможуть ділитися результатами своєї праці-проектами, фільмами, іграми.

Клуб Робототехники Kids&Robots в Аркадії запрошує юних програмістів на курс і майстер-класи Скретч. Це перші кроки до програмування і придбання сучасної професії.

Одеса. Світлий провулок 13 а

0 800 307 377 (безкоштовно з усіх телефонів)
095 083 00 18
097 191 03 07
063 424 89 19

Сторінка записи: kidsandrobots.com/arkadiya
Сторінка в соціальних мережах: facebook.com/kidsandRobotsvArcadii
instagram: kidsandrobots_arkadiya

До швидких зустрічей в Клубі Робототехники Kids&Robots в Аркадії.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.