Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Mindstorms 2 рівень

IT освіта для дітей 8-15 років. Робототехніка Minstorms 2 рівень.

Шукаєте IT освіту для дітей від 8 до 15 років з цікавою програмою навчання? Клуб Робототехники Kids&Robots пропонує звернути увагу на курс "Робототехніка Mindstorms" 2 рівня.

На уроках Робототехники MINDSTORMS 2 рівня діти ще більше заглиблюються в моделювання та програмування своїх роботів і вчаться писати більш складні алгоритми.

Як Ви знаєте виходячи з першого курсу робототехніки - робототехніка є прикладною наукою, що займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва.

Робототехніка робить упор на такі дисципліни:
- електроніка,
- механіка,
- інформатика.

Що таке робототехніка EV3? - це курс занять, на яких застосовується, досить потужна робототехнічна платформа, що дозволяє не тільки моделювати, але і програмувати реальних роботів.

Деталі набору допомагають створювати абсолютно будь-який механічний вузол. Так само в наборі можна знайти і інші деталі, такі як:

-три сервомотора (м'язи нашого робота),
- датчики (не перераховувати, тому що їх багато)
- мікроконтролер (МІЗКИ) є самостійним мікрокомп'ютером, в який завантажується програма.

Всі ці деталі в результаті складання дозволяють отримати повністю автономного робота.

На відміну від початкової робототехніки WeDo, на курсі Робототехники Mindstorms 2 рівня присутньо більше технічної творчості та самостійного складання, а програми не мають чіткого шаблону, за яким необхідно слідувати. Є план уроків, є чітко прописані теми, але в силу віку, дітям дається більше свободи у вирішенні механічних завдань і завдань з програмування.

Питання, яке дуже часто можна почути від скептиків: Хто програмує роботів? - Діти. Діти вчаться програмувати роботів, в цьому і є суть цього курсу. Це відбувається в спеціальному програмному середовищі.

Якщо Ваша дитина зацікавлений IT технологіями, хоче розвиватися в цьому напрямку і не хоче слухати нудні лекції, тоді цей курс стане для нуї ідеальною початковою базою.

Чекаємо з нетерпінням всіх дітей в мережі Клубів Робототехники Kids&Robots.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.