Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років. Конструювання

Розвиваючі уроки для дітей 4-5 років в Аркадії. Конструювання.

Конструювання - один із важливих етапів психічного розвитку дітей дошкільного вораста. Занімаючись на уроках конструкторів, вони розвивають різні сили, участі мисліть і створюють різноманітні фігури з простих кубіків. Якщо вони починають маліші, вони збирають прості фігури за інструкціями, то в той час, коли вони створюють нові цікаві конструкції за своєю задумкою, застосовуючи свою фантазію. Так, як на даному моменті в садиках і на початкових класах серед предметів програми взуття, що не мають такого уроку, як конструювання, Клуб робототехніки Kids & Robots в Аркадії з задоволенням посилається на всіх маляшей на наших уроках і демонструє їх у всьому світі.

Розвиваючі заняття для дошкільників в Аркадії «Конструювання» створили на розвиток дітей 4-5 років. На уроках маліші входить конструювати об'ємні фігури. Конструювання здатне розвивати мелкої моторики, воображення, речі, творчого інтеллекта та прочих людей. Сборка об'ємних фігур також допомагає детям поняти основи інженерних навиків і научитися аналізувати побудовані моделі.

Основна ціль уроків, яка розвивається в Аркадії, створює комфортні умови для розвитку творчого потенціалу. На цьому уроках ми применяем ісключітельно ігрову форму взуття.

Записуйтесь на уроки конструювання, будемо розвивати дітей разом.

Светлий пер. 13 а

0 800 307 377
095 083 00 18
097 191 03 07
063 424 89 19
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.