Розклад занять

  • Уроки відсутні

8-15 років. Робототехніка Mindstorms

Робототехніка Mindstorms для дітей 8-15 років в Аркадії

Зовсім недавно, коли розмова заходила про роботів, всі представляли собі який-небудь фантастичний фільм або зовсім віддалене майбутнє, але технології настільки швидко стали розвиватися, що зараз це і не здається такою вже фантастикою. Підхід до навколишнього нас технологічному процесу, який в корені змінився за останні роки змушує багатьох батьків переглянути і навчання дітей. Батьки стали звертати увагу на такі додаткові заняття в Аркадії, як Робототехніка. Адже саме Робототехніка є одним з найбільш перспективних напрямків.

Наш Клуб Робототехніки Kids&Robots в Аркадії намагається йти в ногу з часом і знайомить дітей з науки майбутнього зі шкільної лави. На заняттях діти вивчають безліч нових і часом неймовірних технологічних процесів, вчаться проектувати, конструювати і програмувати роботів.

Що таке Робототехніка?

Робототехніка - прикладна наука, що вивчає розробку автоматизованих технічних систем, а також є найважливішою технічною основою будь-якого виробництва. Робототехніка тісно пов'язана з наступними дисциплінами: механіка, інформатика, електроніка. Це ще одна з причин, чому багато батьків віддають перевагу урокам робототехніки в Аркадії.

Робототехніка EV3 - це заняття розроблені Мережею Клубів Робототехники Kids&Robots. На уроках діти вчаться застосовувати досить потужну робототехническую платформу. Платформа дозволяє їм навчитися моделювати і програмувати справжніх роботів.

На уроках діти вчитимуться по наступного набору:
У набір входять 3 сервомотора, які в майбутньому стануть м'язами нашого  робота, численна кількість датчиків, мікроконтролерів або якщо висловитися простою мовою - МІЗКИ майбутнього механізму. Всі деталі набору дозволяють нам створювати будь-який механічний вузол і отримувати автономного робота.

Курс робототехніки Mindstorms в Аркадії не має чіткого шаблону на відміну від Робототехники WEDO. У дітей є більше часу для прояву технічної творчості та самостійного складання. Ні, звичайно, уроки мають певні теми, які треба пройти на заняттях, але ми пам'ятаємо про те, що наші учні зовсім ще юні і даємо їм більше свободи для вирішення механічних завдань, і завдань з програмування. Кожного робота хлопці вчаться програмувати самостійно, вчителі є тільки помічниками.

Навчання проходить в спеціальному програмному середовищі.
Клуб Робототехники Kids&Robots в Аркадії - у нас тільки цікаві заняття для дітей.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.