Розклад занять

  • Уроки відсутні

7-10 Прикладна Механіка

Освіта для дітей 7-8 років в Аркадії. Прикладна Механіка в Аркадії.

Яку додаткову освіту для дітей в Аркадії вибрати? Питання, яким регулярно задається кожен, адже вибір додаткових уроків - це дуже відповідальний крок, від якого може залежати навіть вибір професії.

Якщо ваша мета якраз і полягає в тому, щоб показати дитині плюси і мінуси багатьох затребуваних професій, тоді записуйтеся до нас на уроки Прикладна Механіка в Аркадії.

Давайте трохи дізнаємося, що таке механіка і що з себе представляє курс цікавих уроків Прикладна Механика.

Механіка (в перекладі з грецького - мистецтво побудови машин) відноситься до розділу фізики. Наука механіка займається вивченням матеріальних тіл і взаємодію між ними.

На заняттях діти будуть знайомитися з однією з найпопулярніших серій всесвітньо відомого конструктора Technic. Ми вважаємо, що серія Technic одна з найбільш геніальних розробок. Це не просто конструктор, це інструмент, який дозволяє моделювати неймовірно величезну кількість механізмів. Завдяки конструктору серії Technic можна змоделювати як найпростіші механізми - машинки на дистанційному управлінні, так і зібрати більш складні споруди - автоматичні коробки передач.

Набори включають в себе не тільки деталі конструктора, а батареї, пульт дистанційного керування і різні мотори. Застосування кожного мотора буде залежати від рівня складності конструкції, а пульт дистанційного керування подарує дітям безліч емоцій, тому що де, як не в Клубі Робототехники Kids&Robots в Аркадії юні інженери зможуть не просто спроектувати і побудувати механізми, вони будуть ними керувати.

На уроках діти будуть вивчати всі без будь - яких винятків механічні передачі, величезну кількість фізичних явищ з якими в реальному житті стикається механіка, різні види автомобілів, гусеничний транспорт, підйомні машини, верстати, механізми, що працюють на стиснутому повітрі і не тільки. Список механізмів настільки великий, що в перебігу року діти кожен раз будуть конструювати абсолютно нові споруди. Приходьте до нас на уроки і записуйтеся на цікаві заняття.

Клуб Робототехники Kids & Robots в Аркадії
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.