Розклад занять

  • Уроки відсутні

4-5 років.Механіка.Основи

Механіка. Основи для дітей 4-5 років в Аркадії

Механіка. Основи для дошкільників в Аркадії - це новий унікальний курс для малайшей з врахуванням від 4-5 років. Основна ціль заняття - розділяти в детях інженерні, творчі та технічні навички, об'ємне мишлення, воображення, вивчати взаємодію з іншими детьми і вчителями, і виявляти свої лідерські якості.

На уроках механіки для дітей в Аркадії ребята будуть збирати мобільні моделі. У час роботи колективу вчитель буде містити кожен кожен шаг, проделанний детьми, розпускаючи їх про різні механічні передачі. Ні одне об'єднання не може бути без термінологій, котрий деті бере участь не тільки злишати, но і понімати. А понімання у своїй очевидці вчитель виражає свою ідею грамотно та обосновивати сказане.

В течении року малайшей буде ждать 36 уроків. Каждый урок продовжить попереднє заняття по механіці для дітей в Аркадії. Завдяки тому, що весь процес вказує ідею від простих задач на сложному, вони дещо поступово завантажуються в процесі створення моделей, що належить уважно знаходитись до поставлених завдань і перевіряти свої шагі в стадії проектування. Но це ще не все, також займаються деті розвивають аналітичні здібності, запам'ятовують воображение, мелкую моторику, освічують справжній початок і самое головне, приобретают впевненість у власних силах, а як ми знають, впевненість у собі - залог успіху.

Почему стоїть записати на Механіку. Основи для дошкольників?

Займайся на занятті, що розвивається в Аркадії, маліші приобретають навички, які будуть полезними не лише в початковій школі, а й у підрослому житті. Уже до першого класу ребенок легко впадає в будь-який колектив, схишить і понімає вчителя, вміє рахувати і решать несложні математичні завдання. Слово “Контрольна” не виходить у справі ребенка стресу, ведь пройдя наши уроки, він знає, що немає не потрібної задачі, а любую помилку можна легко виправити, головне не панікувати, а також сконцентруватись на завдання і знайти вірний відповідь.

Ні це ще не все. Коли деті перейдують у старшу школу і начну вивчати геометричні, стереометричні та фізичні, уроки не стоять для тих, хто-то пугаючим і непомітним, після чого на уроках механіки вони вже знайомилися з основою кожного з цих наук.

Записуйтися на заняття в Клубе Робототехніки Діти та Роботи в Аркадії - будемо починати вивчати механіки з самого раннего возраста.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.