Розклад занять

  • Уроки відсутні

5-6 років. Механіка.Основи.

Куди пойти вчитися детям 5-6 років. Механіка. Основи.

Як різноманітно досугувати ребенка та куди пойти вчитися? Етим питанням задаються всі родичі, ведь вокруг у нас зараз стоїть цікавих клубів, які пропонують нестандартні, різноманітні уроки.
Ви хочете, щоб Ваш малыш научився чему-то новому? Тогда записуйтесь до нас на уроках. Клуб робототехники Kids & Robots пропонує курс «Механіка. Основи ”. Уроки цього курса стають ідеальним додатковим освітою для дітей 5-6 років.

На заняттях «Механіка. Основи ”деті научалися збирати свої найдрібніші механічні іграшки. Ігрушка буде оснащеною моторами та історичними питаннями. Узнаючи - там, де в нашій жизни зустрічається механіка, яка складається, передає енергію і що впливає на роботу різних механічних пристроїв.

Ваш ребенок невсидчивий, не вміє концентрувати свою увагу на поставленій задачі, відсутня бажання обстежитися з окруженими або немає бажаньї працювати в групі? Не беда, все типові навички, які будуть дуже потрібні в школі, закладений курс «Основи механіки».

Що це далеко не все плюси, які дають уроки. Также ребенок буде активно розвивати аналітичні можливості та просторове мишлювання. Курс “Механіка. Основи ”прив'язує позитивне відношення до вивчення точних наук та спостереження за робочим механізмом. Навики конструювань, аналіз та дослідження сильних та слабких сторонних механізмів, ранне погружение в основах механіки розвиває логіку та математичне мислення. В майбутньому ребенок легко переводить перехід на більш високий рівень - курс «Робототехніка», так як «Основні механіки» виконує хорошу базу для переходу для вивчення початкової роботи.
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.