Розклад занять

  • Уроки відсутні

Механіка. Основи 4-5 років

Ранній розвиток в Авангарді. Механіка. Основи для дітей 4-5 років

Коли ми чуємо поняття: "Ранній розвиток дітей", зазвичай будь-які батьки в цей момент уявляють собі, як дитина вчиться читати або писати. Однак, чи знаєте Ви, що крім основних знань, діти 21 століття повинні вивчати технічні науки?

Чому необхідно знайомити дітей з технічними науками на уроках раннього розвитку в Авангарді?

Відповідь на це питання тільки на перший погляд здається складним, але коли Ви озирнетеся навколо і побачите безліч різноманітних механізмів, відповідь на питання відразу стане очевидним.

На кожному занятті курсу Механіка. Основи діти знайомляться з такими оточуючими нас механізмами: автомобіль, гойдалки, Ветроход, вітряк, підйомний кран і не тільки. Всього протягом навчального року маленькі інженери рухаючись від простих понять і конструкцій до більш складних, зберуть 36 різних механізмів. Збираючи механізм, дитина буде дізнаватися, як він влаштований, для чого необхідний, яку користь приносить людям і які фізичні явища можуть вплинути на його працездатність.

Крім технічних знань, діти також розвивають такі навички, які будуть допомагати їм досягати успіху протягом всього життя:

- Командна робота. У століття цифрових технологій ця навичка є одною з найважливіших. На наших уроках малюки вчаться заводити нові знайомства, взаємодіяти один з одним, чути, а головне слухати думку оточуючих і висловлювати свою точку зору.
- Не боятися допускати помилки, і приймати рішення.
- Уміти проводити аналіз.
- Вирішувати нескладні завдання (з кожним новим курсом завдання будуть ставати складнішимі).
- Проявляти ініціативу.

Також до вищеперелічених навичок можна додати розвиток дрібної моторики, посидючості, уяву, логічне, творче та критичне мислення.

І навіть, якщо в майбутньому юний інженер вирішить, що технічні науки йому не подобаються, базові знання отримані під час занять Механіки. Основи залишаться з ним і зможуть допомогти у розумінні таких нових уроків, як інформатика, фізика, геометрія, математика і стереометрія.

Записуйтеся на уроки технічного розвитку і вивчайте Механіку разом з Kids&Robots в Авангарді:

СМТ Авангард
ЖМ 7 небо, Торгова 17


0 800 307 377

Сторінка записи: kidsandrobots.com/avangard
Сторінка в facebook: www.facebook.com/pgtAvangard

Технічні науки можуть бути цікаві дітям будь-якого віку - доведено Kids&Robots
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.