Розклад занять

  • Уроки відсутні

Прикладна Механіка 7-10 років

Прикладна Механіка для дітей 7-10 років в Авангарді

Діти захоплюються різними механізмами і люблять збирати унікальні рухомі конструкції? Хочете вивести захоплення дітей на новий рівень, тоді записуйтеся на уроки Прикладної Механіки в Авангарді.

Якщо Ви ще не знаєте, що таке механіка і що вона вивчає? Зараз ми Вам про неї трохи розповімо. Механіка - це один з розділів фізики, який вивчає рух матеріальних тіл, а також взаємодію між ними.

На уроках Прикладної Механіки діти знайомляться з різноманітними фізичними явищами з якими механіка стикається в реальному житті, механічними передачами, канатними дорогами, кранами, автоматичними коробками передач і не тільки.

Навчання проходить на основі спеціалізованого набору, який включає в себе деталі серії Technic, батареї, пульт дистанційного керування і різні мотори. На основі набору діти вчаться створювати складні механізми, розбиратися в їх будові, фізичних явищах, які змінюють роботу механізму і дізнаються про призначення в реальному світі.

Але крім технічних знань діти будуть розвивати безліч інших навичок, які допоможуть їм у майбутньому добитися успіхів в будь-якій області.

- Працювати в команді.
- Вирішувати поставлені завдання.
- Проводити аналіз.
- Застосовувати логічне, творче та критичне мислення.
- Знаходити вихід з будь-якої ситуації.
- Відстоювати свою точку зору і не тільки.

Хочете залучити маленьких школярів до технічних наук? Записуйтеся на уроки Прикладної Механіки:

СМТ Авангард
ЖМ 7 небо, Торгова 17


0 800 307 377

Сторінка записи: kidsandrobots.com/avangard
Сторінка в facebook: www.facebook.com/pgtAvangard

Технічні науки можуть бути цікаві дітям будь-якого віку - доведено Kids&Robots
Діліться інформацією про курс в соціальних мережах.