Расписание занятий

5-6 лет. Механика.Основы.

Розвиваючі заняття в Ірпені. Механіка. Основи для дітей 5-6,5 років
 
У 5 років діти цікавляться майже усім. Вони ставлять безліч питань, на які не завжди легко відповісти. Усі батьки бажають , щоб їх дитина гармонійно розвивалась і якнайдовше зберігала свою природню допитливість, тому шукають для неї цікаві розвиваючі заняття на яких вона може дізнатися про навколишній світ іноді навіть більше, ніж батьки самі можуть їй розповісти.
 
Розвиваючі заняття в Ірпені - Механіка. Основи, навчать малюків створювати перші в їхньому житті механічні іграшки, оснащені мотором і джерелом передач. Розкажуть про безліч оточуючих механізмів, таких як гойдалки, автомобілі, скакалки, Вітрохід та ін. Для чого вони створені, як застосовуються в житті і які фізичні явища можуть бути їм притаманні. Крім того, на розвиваючих заняттях діти дізнаються де можна зустрітися з механікою, що може вплинути на роботу механічних пристроїв і яким чином відбувається передача енергії.
 
Завдяки тому, що все навчання проходить з залученням конструктору, діти вчаться концентрувати увагу, виконувати завдання, що ставить їм учитель. Робота в команді дозволяє освоїти навички комунікабельності і знайти нових друзів за інтересами. Створюючи механічні конструкції, дитина долучається до технічної творчості, поступово занурюється у вивчення механіки, освоює теорію, яку в майбутньому застосовує на практиці. Вона вчиться аналізувати, розвиває навички конструювання, логічне і математичне мислення.
 
Технічна освіта може бути цікавою дітям навіть у 5 років!

Записуйтеся на курс Механіки. Основи і переконайтеся в цьому самі:
 
м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова 26 в.
 
067 281 32 70
050 436 37 20
 
Сторінка клубу: kidsandrobots.com/irpen
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsIrpin
 
Клуб Робототехники Kids & Robots в Ірпені
 
Делитесь информацией о курсе в социальных сетях.