Расписание занятий

8-15 лет.Робототехника Mindstorms.

Початкове програмування для дітей в Ірпені. Робототехніка Mindstorms
 
Робототехніка - це прикладна наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем і є найважливішою технічною основою інтенсифікації виробництва. Робототехніка тісно пов'язана з такими дисциплінами, як електроніка, механіка, інформатика. У наш час, все частіше на виробництвах можна зустріти роботів, які виконують завдання людей.
Надалі, технологічний прогрес буде тільки зростати, а разом з ростом технологічного прогресу, будуть з'являтися все нові професії, що передбачають знання галузі робототехніки. І якщо ви хочете, щоб діти з самого дитинства знайомилися з професіями майбутнього, записуйтеся на уроки Робототехніки Mindstorms в Ірпені від Kids&Robots.
 
Що таке Робототехніка EV3?
 
Робототехніка EV3 - це курс, що складається з 36 занять, на кожному з яких діти знайомитимуться з багатогранними можливостями робототехнічної платформи, яка допомагає моделювати і програмувати справжніх роботів. Якщо сказати простими словами, попереду дітей чекає повне занурення в поняття робототехніки і механіки. Лише через через декілька уроків, юних інженерів вже не будуть дивувати такі поняття, як датчик, рушій, цикл та інші. А навпаки, дітям буде набагато легше створювати різні унікальні механізми, застосовуючи для їх створення всю свою базу знань.
 
Навчання буде проходити на основі набору:
 

Деталі набору дозволяють створити, по суті, будь-який механічний вузол. Крім деталей в набір входять три сервомотора і мікроконтролер - м'язи і мозок майбутнього робота, а також різні датчики. Всі деталі дозволяють отримати повністю автономного робота.

Питання, яке ми чуємо практично щодня: "Хто моделює і програмує роботів"? Відповідь на це питання дуже проста. Наше завдання полягає в тому, щоб навчити дітей азам програмування і розвинути в них бажання освоювати технічні науки, заглиблюючись у вивчення програмування, робототехніки, математики, фізики і механіки. Саме тому всі процеси, від початку і до кінця виконують діти. Діти моделюють, конструюють і пишуть алгоритми в спеціальному середовищі програмування, які допомагають роботам оживати. А вчителі їм всіляко допомагають в цьому і докладно пояснюють кожен зроблений крок.
 
Не вірите? Записуйтеся на уроки Робототехніки і переконайтеся в цьому на своєму прикладі:
 

 
м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова 26 в.
Будинок у внутрішньому дворі ЖК Центральний
 
067 281 32 70
050 436 37 20
 
Сторінка клубу: kidsandrobots.com/irpen
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsIrpin
Клуб Робототехніки Kids&Robots в Ірпені
Делитесь информацией о курсе в социальных сетях.