Расписание занятий

7-9 лет. Прикладная Механика Techniс Club

Технічна освіта для дітей 7-8 років в Ірпені. Механіка Technic Club
У 21 столітті технічна підкованість дітей настільки ж важлива, наскільки вміння писати, читати або рахувати. З самого дитинства, кожен день, діти стикаються з різними механізмами і вчаться з ними взаємодіяти.
Новий курс нашого клубу - Механіка Technic Club розроблений спеціально щоби навчити дитину розуміти принципи будови і роботи механізмів.
Механіка - розділ фізики, наука, що вивчає рух матеріальних тіл і взаємодію між ними. А простіше кажучи, принципи пристрою машин і механізмів.
Що вивчає курс Механіки Technic Club?
Протягом курсу, діти знайомляться з величезним розмаїттям деталей всесвітньо відомої серії Technic. Деталі цієї серії дозволяють моделювати механізми, починаючи від найпростіших машинок, які управляються дистанційно і закінчуючи багатоступінчатими автоматичними коробками передач.
Рухаючись від простого до складного, діти поступово розглядають абсолютно всі види механічних передач, фізичні явища, з якими механізми зустрічаються в реальному житті, вчаться моделювати і конструювати різноманітні види машин і механізмів, автомобільний і гусеничний транспорт, підйомні машини, канатні дороги, крани різних видів , механізми, що працюють на стисненому повітрі та інше, аж до автоматичних коробок передач.
Всі механізми юні інженери створюють за допомогою набору, який ви бачите на фото:
                                                                                                                                
 
 


Як можна помітити, в наборі присутні не тільки деталі. Також в набір Technic Club входять батареї, мотори різних видів і пульт дистанційного керування. Пульт дистанційного керування не найважливіший елемент набору, але безумовно один з найцікавіших для дітей. Саме він допомагає учням управляти своїм механізмом.
Залучайте дітей до світу технічних наук разом з Kids&Robots в Ірпені:
 
м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова 26 в.
Будинок у внутрішньому дворі ЖК Центральний
 
067 281 32 70
050 436 37 20
 
Сторінка клубу: kidsandrobots.com/irpen
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsIrpin
Клуб Робототехники Kids&Robots в Ірпені
Делитесь информацией о курсе в социальных сетях.