Новости

Інженерія для дітей дошкільного віку на Позняках.

08.05.2019

Чому автомобіль або мотоцикл їздять, як вітряк виробляє електрику або карусель крутиться по колу, підйомник піднімає вантажі? - Питання, які цікаві не тільки дитині, але і дорослому. Кожна дитина від природи дослідник і якщо ви хочете зберегти ці якості в дітях, тоді малюки повинні отримувати відповіді на кожне цікаве для їх питання. Але іноді, щоб отримати відповіді, для цього необхідно пожертвувати не однієї іграшкою, проте є і альтернатива - уроки інженерії для дошкільнят на Позняках.

 

Ми пропонуємо дітям уроки, які детально розкажуть про оточуючі нас механізми і фізичні явища, які впливають на їх працездатність. Програма курсів призначена для дітей від 4 до 6 років. На заняттях юні інженери вчаться створювати механізми оснащені моторами і датчиками руху, проектувати, тестувати. Однак, навіть якщо все не завжди виходить з першого разу, малюки не впадають у відчай, адже вони вже знають, будь-яку помилку можна виправити, головне докласти трохи зусиль.

 

Курс основи механіки - це своєрідна підготовка до школи, тільки якщо на звичних всім уроках підготовки діти вчаться писати, читати і вирішувати приклади, наші уроки допомагають їм здобути навички, що допомагають дітям легко адаптуватися в незвичному для них середовищі. Протягом всього курсу діти будуть розвивати посидючість, комунікабельність, дрібну моторику, вміння мислити, навчаться рахувати, вирішувати не складні задачки, працювати в команді, легко знаходити спільні теми з оточуючими і не тільки.

 

Залучайте дітей до світу технічних наук з самого раннього віку:

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

 

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

 

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

 

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids&Robots Junior на Позняках.