Расписание занятий

6-7 лет. Робототехника WeDo

Початкова Робототехніка WeDo для дітей 6-7 років на Позняках.

Перебуваєте в пошуках уроків, які б змогли показати дітям, наскільки цікавим, незабаром буде майбутнє і як важливо вже починати вивчати робототехніку? Записуйтеся на заняття початкової робототехніки WeDo для дітей 6-7 років.

Що ж таке Робототехніка? Робототехніка - це наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем, якщо сказати простими словами - це наука, що вивчає принципи пристрою і роботи РОБОТІВ.

 

Курс Початкової робототехніки на Позняках - це заняття, що дозволяють розвивати в дітях тягу до технічних наук, допомагають освоїти основи механіки з самих азів і зробити перші кроки в освоєнні Робототехніки.

Заняття проходять за наступним набору:

 

Як можна помітити, набір включає деталі конструктора, який всі діти так люблять, багатопозиційний датчик руху і нахилу, а також мікроконтролери, які виступають в якості керуючого центру нашого робота.

Мікроконтролери з'єднують нашого робота з ноутбуком і дозволяють дітям писати свої перші в житті алгоритми. (Вважати це програмуванням в повному сенсі цього слова поки що рано)

 

Мотор (ми застосовуємо ускладнені уроки і застосовуємо два мотора):

Датчик нахилу:

СмартХаб WeDo 2.0:

Також в даний набір входить 36 уроків, кожен з яких вивчає нові поняття, механізми, фізичні явища, що впливають на їх працездатність і перші прийоми програмування.

В кінці кожного заняття дитина побачить на своїй парті робота, тобто механізм, забезпечений датчиком, що виконує дії, відповідно до програми, яку напише сама дитина, а ми в свою чергу допомагатимемо дітям на кожному їх кроці.

 

Вивчайте робототехніку разом з Kids & Robots на Позняках:

 

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids & Robots Junior на Позняках.

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях.