Ми відкрилися!!! Клуб Робототехники Kids & Robots в Ірпені.

18 Февраля 2019

 

Ось і відбулося довгоочікуване відкриття Клубу Робототехники Kids&Robots в Ірпені. Про майбутнє відкриття ми оголосили за місяць до події і протягом цього часу намагалися зробити свято настільки захоплюючим, щоб 16 і 17 лютого запам'яталися нашим юним інженерам надовго. Спочатку в наших планах був тільки один день відкриття, але незабаром запис пішла настільки активно, що було прийнято рішення, продовжити свято на 17, 23 і 24 лютого. Після перших двох днів найцікавіших майстер - класів, можемо з упевненістю сказати, нам вдалося створити справжнє свято.

 

Хочемо подякувати всім, хто розділив ці святкові дні разом з нами. Дуже приємно було бачити серед хлопчиків, талановитих дівчаток, які цікавляться технічними науками не менш, ніж хлопчики. Збираючи механізми і програмуючи роботів, діти ще раз довели нам, що ми обрали правильний шлях. Але, не тільки для дітей відкриття стало святом, батькам ми теж підготували сюрпризи. Тільки в святкові дні, на абонементи діяли знижки від 10 до 15%.


Попереду нас з вами чекає ще два дні в святковому режимі, так що, хто не встиг відсвяткувати з нами в ці вихідні, запрошуємо вас провести 23 і 24 лютого, не тільки весело, але і з користю. Всі дні відкриття будуть діяти знижки на придбання абонементів. Записуйтеся на курси Kids & Robots і освоюйте прогресуючі науки разом з нами:

 

- Ранній розвиток дітей від 4 до 6 років в Ірпені. Основи Механіки.
- Початкова Робототехніка WeDo для дітей 6-7 років в Ірпені.
- Технічна освіта для дітей 7-8 років в Ірпені. Механіка Technic Club.
- Початкове програмування для дітей 8-15 років. Робототехніка Mindstorms.

 

Залучайте дітей до технічних наук з самого раннього віку:
 
м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова 26 в.

067 281 32 70
050 436 37 20
 
Сторінка клубу: kidsandrobots.com/irpen
Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsIrpin
 
Клуб Робототехники Kids & Robots в Ірпені

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях