Расписание занятий

Четверг Пятница Суббота Воскресенье

6-7 лет. Робототехника We Do

Початкова Робототехніка WEDO для дітей від 6 років в Ірпені

 

Діти активно цікавляться конструкторами і готові годинами сидіти втілювати свою задумку в реальність? Тоді Вам однозначно варто звернути свою увагу на курс початкової робототехніки для дітей від 6 років. Курс Робототехники WEDO навчить дітей створювати унікальних роботів і писати перші програми управління. Називати це програмуванням поки ще рано, програми досить прості, однак вже через два роки діти зможуть перейти на більш складний рівень - курс Робототехники Mindstorms і продовжити освоювати програмування вже на більш високому рівні.

 

Що ж таке Робототехніка? Робототехніка - це наука, яка займається розробкою автоматизованих технічних систем, якщо сказати простими словами - це наука, що вивчає принципи пристрою і роботи РОБОТІВ.

 

Що таке робототехніка WeDo? - це курс занять, який дозволяє дітям в ранньому віці вивчити основи механіки, моделювання, принципи роботи датчиків, закони фізики і основи алгоритмізації.

 

Навчання проходить на основі спеціального набору, який включає в себе велику різноманітність різних деталей, датчик руху і багатопозиційний датчик нахилу, а також мікроконтролери, або, якщо сказати більш простіше, мозковий центр майбутнього робота. Мікроконтролери з'єднують робота з робочою програмою, в якій діти пишуть свої перші алгоритми.

 

 

 

Мотор:

Датчик руху:

Датчик нахилу:

СмартХаб WeDo 2.0:

 

Курс складається з 36 занять. Рухаючись від простого до складного, діти активно вивчають навколишній світ механізмів, знайомляться з різними механічними поняттями, фізичними явищами і простими прийомами програмування. В кінці кожного заняття дитина побачить на своїй парті робота, тобто механізм, забезпечений датчиком, що виконує дії, відповідно до програми, яку напише дитина.

 

Що дає дітям Робототехніка?

 

- Вчить експериментувати, проявляти індивідуальність, не боятися ризикувати.

- Розвиває дрібну моторику, логічне та аналітичне мислення, уяву, творчий потенціал, спостережливість, вміння мислити.

- Повертає бажання вчитися.

- Прищеплює любов до технічних наук і до довгої розумовою роботи.

- Розвиває навички командної роботи. Для досягнення високих результатів діти вчаться взаємодіяти один з одним і знаходити компроміси.

 

м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова 26 в.

Будинок у внутрішньому дворі ЖК Центральний

 

067 281 32 70

050 436 37 20

 

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/irpen

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsIrpin

 

Клуб Робототехніки Kids&Robots в Ірпені

 

 

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях