Як навчити дитину концентрувати увагу - розповість Kids&Robots Junior на Позняках

14 Марта 2019

Часто, гуляючи на майданчиках або приводячи дітей на уроки, батьки починають помічати, що багато малят спокійно грають або виконують завдання вчителя, коли їх дитина зовсім не хоче концентрувати свою увагу на поставленому завданні. Йому необхідно постійно бути в русі, щось розповідати або навіть просто перекладати іграшки з одного місця на інше. Якщо ви помітили, що ваша дитина не вміє концентрувати увагу, не намагайтеся порівнювати її з іншими малюками і починати турбуватися даремно. Кожна дитина - це Особистість, і якщо у однієї буде спокійний характер, то це ні в якому разі не означає, що всі діти повинні бути такими.

Навчити дитину концентрувати увагу неможливо, цю навичку необхідно розвивати поступово, починаючи з самого народження. І якщо до 3-4 років можна обійтися домашніми уроками, то в подальшому, варто звернути увагу на гуртки, в яких є заняття, спрямовані на розвиток посидючості у малюків. Однак, записуючи дітей на гуртки, пам'ятайте, що навіть вони не відразу дадуть результат, адже, як ми вже згадували вище, кожна дитина - Особистість.

В Kids&Robots Junior на Позняках ми допомагаємо діткам від 4 років і старше розвивати безліч навичок, які будуть необхідні в дорослому житті, серед них є і навик посидючість. Як ми вже писали раніше, курс Основи Механіки побудований на основі конструювання, а конструювання в свою чергу, допомагає малюкам навчитися концентрувати увагу.

Створюючи унікальні рухомі механізми, діти долучаються до світу технічних наук, навчаються чути вчителя, довго і наполегливо працювати над поставленим перед ними завданням, не відволікаючись на оточуючих. Завдяки тому, що всі уроки проходять в малокомплектних групах до 6 чоловік, вчитель встигає приділити достатньо уваги всім дітям без винятку і встигає детально пояснити тему уроку на прикладі споруджуваного механізму.

Навчити дітей концентрувати увагу легко, досить записатися на заняття для дошкільнят на Позняках.

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

 

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

 

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

 

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids&Robots Junior на Позняках.

 

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях