Розвиток логічного мислення у дітей від 4 років на Позняках

03 Марта 2019

Всі батьки знають, що в Клубі Робототехники Kids & Robots на Позняках є курс - Основи Механіки для дітей від 4 до 6 років. Розробляючи курс основи механіки, ми намагалися наповнити його не тільки цікавими механізмами, а включити якомога більше завдань, спрямованих на розвиток всіх необхідних навичок у дітей дошкільного віку. Основи Механіки розвиває в дітях безліч корисних навичок, допомагає їм отримати відповіді на питання, що цікавлять і не тільки. Але також уроки цього курсу активно розвиває логічне мислення дітей.

 

Розвинене логічне мислення допомагає дітям вирішувати поставлені перед ними завдання і лаконічно висловлювати свої думки. Діти, які вміють мислити логічно набагато легше вливаються в будь-який колектив, легко знаходять спільні теми з однолітками, не бояться проявляти свою креативність і досягають успіхів у будь-яких починаннях, тому що не бояться труднощів. Саме тому, чим раніше батьки почнуть розвивати логічне мислення, тим краще.

Збираючи механічні конструкції, малюки освоюють усне мовлення і рахунок, вчаться вирішувати нескладні завдання, проводити аналіз, висловлювати свою технічну ідею і створювати конструкції по своєму задуму.

 

Завдання нашого клубу - навчити дітей думати нестандартно, обґрунтовувати свою точку зору, приймати рішення, проявляти ініціативу і доводити справу до кінця.

 

Розвивайте логічне мислення дітей дошкільного віку разом з нами.

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids & Robots Junior на Позняках.

 

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях