Ранній розвиток дітей в Kids&Robots Junior на Позняках

27 Марта 2019

Немає батьків, які не хотіли б, щоб діти росли всебічно розвиненими. І для цього вони намагаються з самого народження створити для малюків середу, яка позитивно впливає на розвиток гармонійної особистості. Зазвичай, до трьох - чотирьох років цілком достатньо домашніх розвиваючих уроків, але чим старша дитина стає, тим серйозніше уроки йому необхідні.

 

Приблизно з 4 років, дитині необхідно починати готуватися до майбутнього шкільного життя, вчитися працювати в команді, знаходити спільні теми з однолітками, не боятися допускати помилки і виявляти ініціативу. Всі ці навички складно розвивати в домашніх умовах, тому батьки звертаються за допомогою в різні гуртки раннього розвитку.

 

Клуб Робототехники Kids&Robots Junior - це уроки раннього розвитку на Позняках, які:

- вчать дітей легко проходити адаптацію в новому колективі, створювати унікальні рухомі механізми, проявляти свою креативність і наполегливість;

- знайомлять з основами механіки, різноманітними фізичними явищами;

розвивають логічне мислення, дрібну моторику, уяву, уважність, комунікабельність;

- долучають дітей до розумової праці;

- показують, наскільки важливо вивчати технічні науки.

 

 

Крім всіх необхідних навичок, діти також освоюють усний рахунок, знайомляться з поняттями більше-менше, вище-нижче, квітами, формами і не тільки. Придбані на наших уроках навички, допоможуть дітям зробити свої перші кроки в шкільному житті, а предмети з технічним ухилом будуть даватися малюкам значно легше, ніж одноліткам, так як діти вже встигли познайомитися з основами і зрозуміли, що головне при вирішенні завдань - вміння концентруватися і уважність.

 

Залучайте дітей до світу технічних наук з самого раннього віку:

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

 

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids&Robots Junior на Позняках.

 

Делитесь информацией о курсе в социальных сетях