Конструювання - спосіб розвитку дитини на уроках розвитку на Позняках

08 Февраля 2019

Ми вже багато разів писали про користь курсу Основи Механіки, але так ні разу і не приділили належної уваги навику, який діти розвивають в першу чергу - конструюванню. Немає дітей, які б не полюбляли гратися з конструктором, створюючи при цьому свій унікальний задум, чи доповнення до улюблених іграшок. Але мало хто знає, що конструювання здатне розвивати в дітях безліч навичок.

Конструювання - це процес, під час якого створюються різноманітні конструкції, в разі нашого уроку, механізми. Під час створення механізму, що відповідає темі уроку, діти вчаться аналізувати свої майбутні дії, виправляти допущені помилки і робити висновки. Під час процесу складання розвивається багато різноманітних навичок:

У нашому Клубі Робототехніки Kids&Robots Junior на Позняках ми постаралися об'єднати всіма улюблене конструювання з основами механіки, тим самим отримавши урок, на якому діти пішли набагато далі, ніж створення простих фігур з кубиків. Кожне нове заняття стає для маленьких інженерів справжнім проектом. Протягом години діти створюють механізм оснащений мотором, який вже до кінця уроку успішно оживає в руках наших учнів.

Залучайте дітей до технічної освіти за допомогою їхнього улюбленого хобі, яке в майбутньому може стати повноцінною професією.

Київ, вулиця Анни Ахматової 13Д.

068 274 75 62

095 650 31 01

068 274 75 62

063 435 64 56

Сторінка клубу: kidsandrobots.com/ahmatovoy

Сторінка в facebook: facebook.com/KidsandRobotsPoznyaki/

Чекаємо всіх на заняттях раннього розвитку в Клубі Робототехники Kids & Robots Junior на Позняках.

 
Делитесь информацией о курсе в социальных сетях